Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i tregon Vivien, Shotës e Vedatit porosinë që ia kishte dhënë Xhuli (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 20:24

Gjatë pasdites së sotme, konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, u ka treguar ish banorëve që kishin ardhur për vizitë fjalët që ia kishte thënë Xhuli.

Kësisoj, në një bisedë me Vedatin, Shotën dhe Vivienin, Stresi ka shpalosur porosinë e famshme të Xhulit – “Ti Artanin dhe Vedatin, ndërsa Mbresën e sistemoj unë”.

E për t’i dëgjuar reagimet e ish konkurrentëve, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.