Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i thotë vetes: Kurrë se kisha mendu që këtu e ndali pirjen e duhanit (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 19:39

Stresi sot ka biseduar me veten e vet në ambientet e kuzhinës në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ai i ka folur vetes për të mirat që i ka marrë brenda BBVK-ës.

“Nuk e kam menduar se vetes do t’ia ndaloja pirjen e duhanit”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.