Stresi i thotë Gresës para Andit se është shumë xheloze (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i thotë Gresës para Andit se është shumë xheloze (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 15:32

Stresi i ka thënë Gresës se është xheloze ndaj Andit.

Ndonëse, këtë Gresa e mohoi, reperi vazhdoi duke i thënë se këtë gjë nuk e kishte pritur që ajo të ishte xheloze për Andin.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura tek Stresi dhe Andi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.