Stresi i thotë Brunos: Xhuli të tha se do të pëcjellë të premten (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i thotë Brunos: Xhuli të tha se do të pëcjellë të premten (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 13:04

Stresi i ka treguar Brunos se çfarë ka thënë Juliana për të.

“Ajo të tha o vëlla që do të të përcjellë edhe ty të premten”, ka thënë Stresi.

Derisa, Bruno tha se atë nuk e përcjellë Juliana nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova, por publiku.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.