Stresi i thotë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe “s’dinë sen” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi i thotë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe “s’dinë sen” (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 13:44

Stresi i ka thënë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe nuk “dinë asgjë”.

Këtë deklaratë reperi e tha disi me shaka teksa po diskutonin në dhomën e gjumit, kur dritat tashmë ishin fikur.

Më pas, Andi pati një pyetje për artistin.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.