Stresi: I kam thënë vetes 'Arkimed shfryju' dhe jam shfryrë shumë, s'më nxjerr kush prej taktit më (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: I kam thënë vetes ‘Arkimed shfryju’ dhe jam shfryrë shumë, s’më nxjerr kush prej taktit më (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 23:34

Gjatë spektaklit të sotëm Prime të Big Brother VIP Kosova, Stresi “ka hedhur” një mori kunjash kundrejt Xhulit, gjatë kohës që kishte reklamacion.

Ai ka thënë se nuk bie dot në grackën e askujt, ndërsa e shikonte Xhulin.

“Të gjithë kemi një plan B. Nuk bie unë në grackën e askujt, jam shumë qetë po shikoj punët e mia. I kam thënë vetes ‘Arkimed shfryju’, e jam shfryrë shumë, s’ka gjë që më nxjerr prej taktit më”, ka thënë pos tjerash ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.