Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: I kam kërkuar falje Xhulit dhe nuk e kam përsëritur më (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 21:53

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi gjatë natës Prime i është kundërpërgjigjur Artanit pasi që ky i fundit kujtoi disa situata të Stresit me Xhulin.

Ai u shpreh se ka kërkuar falje dhe nuk i ka përsëritur më.

“Kur ka ndodhur kjo, unë i kam kërkuar falje Xhulit dhe nuk e kam përsëritur më, nëse Xhuli është ndjerë e ngacmuar seksualisht mundet të flasë vet”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.