Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi humb durimin me Xhulin, dëshiron të largohet dhe fillon përgatitjen e valixheve (VIDEO)

NULL NULL
14.01.2023 21:51

Stresi dhe Xhuli kanë qenë të lidhur bashkë me pranga në sfidën e dhënë nga “Vëllai i Madh”.

Por, në një moment Stresi e ka humbur durimin me Xhulin, përcjell Klankosova.tv.

Ai i ka hequr prangat, ku është shprehur se dëshiron të largohet nga shtëpia dhe ka filluar me përgatitjen e valixheve.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.