Stresi fut “në sherr” Gresën e Andin, çka ndodhi? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi fut “në sherr” Gresën e Andin, çka ndodhi? (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 15:39

Gresa dhe Andi patën një përplasje të vogël derisa ishin duke biseduar me Stresin në kuzhinën e Big Brother Vip Kosova.

Gresa i tha Andit se kur do të dalin jashtë shtëpisë së BBVK-ës, ai do t’i qëndrojë asaj pas.

Ndërsa, Andi reagoi duke i thënë se pse nuk thotë që t’i qëndrojë përkrah dhe jo mbrapa.

Stresi tha se nuk duhet ta përfshijnë atë në këtë debat.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.