Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi: Fitimtar i kësaj loje do të jetë ai që s’është tjetërsuar kurrë, s’e shoh veten fitues (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 00:03

Stresi foli sonte për atë se si do të duket fituesi i shtëpisë së famshme Big Brother VIP Kosova.

Interesantja e kësaj ishte se ai nuk e sheh veten fitues të cmimit të madh.

“Fitimtar i kësaj shtëpie do të jetë ai që nuk është tjetërsuar kurrë, që ka dhënë mendimin e vet të prerë, që nuk ka pasur ofendime me kërkënd, s’e shoh veten fitues”, u shpreh Stresi.

“Fitues do të jetë dikush me vlera”, shtoi ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.