Stresi emocionet nga mesazhet e dërguara nga miqtë e tij (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi emocionet nga mesazhet e dërguara nga miqtë e tij (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 01:56

Gjatë spektaklit të natës gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova, një surprizë interesante iu bë edhe konkurrentit të këtij formati televiziv, rep artistit Stresi.

Stresi u befasua me një video mesazh, brenda të cilit u gërshetuan porosi nga miqtë e ndryshëm të rep artistit.

Surpriza e mirë menduar nga “Vëllai i Madh” e ka emocionuar Stresin goxha shumë. Por, për ta parë reagimin e tij, ndiqini videot në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.