Stresi e tregon se cili mendon se ishte gabimi më i madh i Xhulit sa ishte në Big Brother Vip Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi e tregon se cili mendon se ishte gabimi më i madh i Xhulit sa ishte në Big Brother Vip Kosova (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 22:32

Stresi e ka treguar mendimin e tij se cili ka qenë gabimi më i madh i Xhulit sa ka qenë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai ka thënë se gabimi më i madh i Julianës dhe i banorëve të tjera ka qenë përmendja e luftës së fundit të Kosovës.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

lajme të ngjashme