Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi e përkrah Shqipen: Bëhu e fortë, jemi me ty (FOTO)

NULL NULL
21.11.2023 16:56

Fituesi i Big Brother VIP Kosova 1, Stresi, ka shprehur mbështetjen e tij për Shqipen, banoren e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, duke shpërndarë një moment të Shqipes brenda shtëpisë derisa ishte duke qarë.

Shqipja në atë moment kërkonte që Vëllai i Madh t’ia lëshonte këngën e reperit “Të du mom”, dhe qante.

“Shqipe bëhu e fortë, kështu e ka Big Brother askush nuk të kupton pa e provuar”.

“E ke mbështetjen tonë”, ka qenë mbishkrimi i Stresit në këtë story.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.