Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re "Kosovë, Shqipëri" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” (VIDEO)

NULL NULL
18.03.2023 00:04

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”.

Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas qëndrimit të tij 103 ditor në shtëpinë më të madhe në vend.

Duartrokitjet dhe fishkëllimat nga publiku nuk munguan në performancën e Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.