Stresi drejtuar Vedatit: Marre të qoftë që kërkon vota nga gjaku i dëshmorëve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi drejtuar Vedatit: Marre të qoftë që kërkon vota nga gjaku i dëshmorëve (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 21:46

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi në një përplasje që kishte me Vedatin gjatë natës Prime sonte, e ka akuzuar këtë të fundit se “kërkon vota nga gjaku i dëshmorëve”.

Këtë koment, Stresi e ka thënë përgjatë kohës kur po diskutohej për operacionet plastike dhe sugjerimet që ai ia kishte bërë Mbresës, për “të intervenuar në të pasmet e saj”.

“T’i them Vedatit, këtij që lypë vota prej gjakut të dëshmorëve, marre i qoftë sot e 1 mijë vjet. Unë flas tamam. Kemi qenë ulur jashtë, Mbresa dhe Xhuli kanë folur rreth operacioneve plastike dhe temën e ka hapur vet Mbresa”, ka thënë Stresi pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.