Stresi drejtuar Andit: E di mirë se për çfarë njeriu jam duke luftuar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi drejtuar Andit: E di mirë se për çfarë njeriu jam duke luftuar (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 14:05

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi duket të jetë lumturuar pafund pas video mesazhit që morri nga ish gruaja e tij Kejsi.

Ngjarja, e cila mbrëmë bëri xhiron e rrjetit e që u transmetua drejtpërdrejt në spektaklin e Big Brother VIP Kosova, nuk kaloi pa u komentuar as nga vet Stresi.

Ky i fundit, në një bisedë me Andin pos tjerash ka thënë – “unë e di se për çfarë njeriu jam duke luftuar”.

Për të ditur më shumë detaje rreth bisedës Stresi-Andi, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.