Stresi dhe Xhuli i vazhdojnë debatet e tyre edhe në Post Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi dhe Xhuli i vazhdojnë debatet e tyre edhe në Post Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 22:01

Pos brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, Stresi dhe Xhuli debatet e tyre i vazhduan edhe pas daljes, por në Post Big Brother VIP Kosova.

Ata diskutuan për disa debate që i patën brenda shtëpisë sa ishin të dy. Xhuli tha se ndonëse Stresi e ka fituar vendin e parë, ajo ka marrë shumë dashuri nga njerëzit.

“Stresi ka fituar pare, unë e kam fituar publikun në masë të madhe”, ka thënë Xhuli.

Ndërsa, Stresi ka reaguar duke i thënë: “ Dua ta replikojë jam shumë dakord që ka një publik, por duke marrë parasysh që të jesh njeri model dhe të kesh arritje në Big Brother Vip Kosova nuk duhet të hysh të sakrifikosh dhe të viktimizohesh. Realisht kjo është e thënë botërisht”.

Pas replikimit të Stresit, Xhuli vazhdoi të flasë duke thënë se ajo nuk është viktimizuar asnjëherë.

“Unë e kam motivuar Stresin që të qëndrojë sa më gjatë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova”, ka thënë Xhuli.

lajme të ngjashme