Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi dhe Xhuli e gjuajnë njëri-tjetrin me jastëkët “Comodita” (VIDEO)

NULL NULL
19.12.2022 18:24

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Xhuli e kanë gjuajtur njëri-tjetrin me jastëkët që gjendeshin në sallonin e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Pak orë para nisjes së natës Prime të spektaklit të së hënës, dyshja janë parë duke lozur me jastëkët e markës më të madhe në treg – “Comodita”.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.