Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi dhe Juliana vallëzojnë së bashku me këngën e kënduar nga Bruno (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 01:43

Banorët e Big Brother Vip Kosova e patën këtë Prime një natë kabare.

Derisa Bruno ishte duke kënduar, “nysat” filluan të vallëzonin me njëri-tjetrin.

Në mesin e banorëve që vallëzuan ishin edhe Stresi dhe Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.