Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi dhe Artani pajtohen ‘live’ në Post Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 00:36

Artani dhe Stresi kanë debatuar sot në Post Big Brother Vip Kosova.

Në një moment ata e kanë përqafuar njëri-tjetrin dhe kanë thënë se janë pajtuar.

Për të parë këtë video ndiqni më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.