Stresi dhe Artani pajtohen 'live' në Post Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi dhe Artani pajtohen ‘live’ në Post Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
21.03.2023 00:36

Artani dhe Stresi kanë debatuar sot në Post Big Brother Vip Kosova.

Në një moment ata e kanë përqafuar njëri-tjetrin dhe kanë thënë se janë pajtuar.

Për të parë këtë video ndiqni më poshtë:

lajme të ngjashme