Stresi dhe Andi e fusin Oltin në mes duke u përqafuar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi dhe Andi e fusin Oltin në mes duke u përqafuar (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 20:53

Pak para nisjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, pos ‘Spiderman’ dhe nikoqirëve të këtij formati televiziv, Alaudin Hamiti e Jonida Vokshi, në shtëpinë e “Vëllait të Madh” ka hyrë edhe opinionisti, Olti Curri.

Madje, këtë të fundit e kanë zënë në mes Stresi dhe Andi, teksa dyshja po përqafoheshin, duke e shijuar kështu “Javën e mos reagimeve”.

Në shëtitje e sipër, Olti ka vënë mbi kokë edhe kurorën e mbretit (Stresit), teksa gjendej bashkë me Alaudinin dhe Jonidën në oborrin e shtëpisë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.