Stresi bën plane për dasmën e tij, do ta ftojë edhe Ganen për të kënduar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi bën plane për dasmën e tij, do ta ftojë edhe Ganen për të kënduar (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 21:15

Stresi sot ka biseduar me disa prej banorëve për planet e tij që ka kur të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai u ka treguar atyre se ka plan që të martohet me Kejsin, bile shtoi se do ta ftojë që t’i këndojë në dasmë Ganja, ish-banore e BBVK-ës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.