Stresi, Andit: Banorët tjerë do të mundohen javën tjetër ta vendosin Gresën në nominim (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stresi, Andit: Banorët tjerë do të mundohen javën tjetër ta vendosin Gresën në nominim (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 14:03

Stresi dhe Andi sot kanë biseduar për banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova.

Stresi i tha Andit se banorët e tjerë janë duke u munduar që Gresën ta vendosin në nominim.

“Banorët tjerë do të mundohen javën tjetër ta vendosin Gresën në nominim”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.