9:00, 19 Nëntor 2019

Stormi është fansja më e madhe e babit të saj, Travis Scott.

Reperi 28 vjeçar, hyri së fundmi në Instagram për të ndarë disa fotografi të vajzës së tij 21 muajshe, transmeton Klan Kosova.

“Flokët e babit”, ka shkruar artisti poshtë imazheve.

Stormi shihet me flokët në gërsheta ndërsa kishte të veshur një bluzë Astroworld.

Edhe pse Travis dhe Kylie Jenner nuk janë më së bashku, ata shihen për shkak të vajzës.

View this post on Instagram

“ Daddy’s hair “

A post shared by flame (@travisscott) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë