Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stine sjell së shpejti këngën “Hana” (VIDEO)

NULL NULL
10.07.2024 20:24

Vazhdës së artistëve që do të publikojnë këngë të reja këtë kohë, i shtohet edhe Stine.

Artisti nga Shqipëria publikoi në llogarinë e tij në Instagram një pjesë të këngës së re “Hana”, duke bërë të ditur se së shpejti do t’ua servojë fansave të tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STINE (@stine_records)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.