Stili i Victoria Bechkam - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stili i Victoria Bechkam

NULL NULL
01/06/2015

Victoria Beckham vazhdon të tregojë stilin e saj të mrekullueshëm që ka , pasi u fotografua të dielën gjatë mbërritjës së saj në New York në aeroportin JFK.

Nga turneu i fundit të saj i modës në Singapor, 41 vjeçarja dukej të ishte më larg stilit të saj të cilin ajo e ka, me një kostum të kuq, por gjithmonë duke u dukur me stil dhe tërheqëse, pasi që ajo njihet për stilin e saj.

293D3F4500000578-3105459-image-a-20_1433141838774 293D25F100000578-3105459-image-a-8_1433141588874