Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stërviten Modriq dhe Benzema

NULL NULL
16.10.2015 21:23
Mesfushori kroat dhe sulmuesi francez mund të kthehen në fushat e blerta më shpejtë se ç'pritej.

Luka Modriq dhe Karim Benzema kanë stërvitur në ambientet e jashtme, pas një kohe stërvitjesh në palestër. Të dy qenë lënduar në ndeshjet me përfaqësueset e tyre në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016.

Pritej që të dy të mungonin së paku edhe dy javë, por duket se stafi mjekësor i klubit ka bërë punë të mirë dhe tani ata u janë kthyer stërvitjeve.

Kroati dhe francezi kanë bërë stërvitje të lehta të premten mbrëma në Valdebebas duke e lënë të hapur mundësinë e një kthimi të shpejtë nën urdhërat e Rafa Benitezit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.