Stërmbushet me bërllok hapësira përreth kontejnerëve në Prishtinë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stërmbushet me bërllok hapësira përreth kontejnerëve në Prishtinë (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Një grumbull i madh me mbeturina nuk janë larguar tek kontejnerët në Bregun e Diellit, afër shkollës fillore “Ismail Qemajli”.

Në një video të siguruar nga Klan Kosova shihen thasë dhe qese të ndryshme që kanë mbetur jashtë kontejnerëve.

Më poshtë e keni videon që e tregon këtë: