Stavileci: 7.3 milionë është vlera e telefonave të zhdoganuar në 2021 (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Stavileci: 7.3 milionë është vlera e telefonave të zhdoganuar në 2021 (VIDEO)

NULL NULL
30.11.2021 23:53

Zëdhënësi i Doganës së Kosovës, Adriatik Stavileci, ka treguar statistikat se sa telefona regjistrohen dhe hyjnë në Republikën e Kosovës gjatë vitit 2020 dhe vitit 2021.

Sipas tij këtë vit pritet të ketë më shumë telefona të zhdoganuar.