9:03, 13 Mars 2018

San Antonio Spurs ka humbur nga Houston Rockets me rezultat  109-93, duke rrezikuar që të mos e sigurojë playoffin.

James Harden shënoi 26 pikë dhe gjashtë asistime e po aq kërcime për liderët e Konferencës Perëndimore.

Në anën tjetër, te Spurs më së shumti pikë pati Derrick White, vetëm 15.

Konkurs Pune

Lexo më shumë