Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

‘Spiderman’ rikthehet në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, por kësaj radhe me vizitore të reja (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 20:43

Gjatë mbrëmjes së sotme në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova është rikthyer ‘Spiderman’, veç se kësaj radhe ai nuk erdhi i vetëm.

‘Spiderman’ me vete kishte marrë edhe disa vizitore, të cilat trazuan shtëpinë duke krijuar kaos me veprimet e tyre.

Gjithsesi, ngacmimet e vizitoreve dhe ‘Spiderman’, pos rrëmujës sollën edhe shumë të qeshura tek banorët.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme