“Spiderman” luan me top, Stresi i lutet Zotit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Spiderman” luan me top, Stresi i lutet Zotit (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 15:28

Stresi sot ishte duke luajtur me top i vetëm në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Derisa ai ishte duke luajtur aty shkoi Getinjo, i cili është në rolin e Spiderman-it.

Spidermani ia mori Stresit topin dhe luante me të, në ato moment Stresi i lutej Zotit: “ Ei Zot, si luan topi vet”.

Banorët nuk kanë të drejtë të bëjnë me dije se janë duke e parë Spidermanin, pasi e kanë sfidë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.