“Spiderman” acaron banorët derisa po e bënin listën për ushqime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Spiderman” acaron banorët derisa po e bënin listën për ushqime (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 15:15

“Spiderman” po vazhdon të acarojë banorët të cilët nuk kanë të drejtë të flasin me të e as ta shikojnë.

Derisa ata po bënin listën e ushqimeve, Getinjo i cili është poshtë teshave të super-heroit, ka ngacmuar ata duke mos i lënë rehat.

Ndiqni momentet në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.