Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Spezia në epërsi ndaj Interit, shënon Maldini (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 22:16

Spezia ka kaluar në epërsi ndaj Interit, në kuadër të Serie A.

Golin e epërsisë e ka shënuar Daniele Maldini, në minutën e 55’, transmeton Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.