Spektakli Prime i mbrëmjes së sotme, me nominime dhe shumë surpriza të tjera nga "Vëllai i Madh" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Spektakli Prime i mbrëmjes së sotme, me nominime dhe shumë surpriza të tjera nga “Vëllai i Madh” (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 18:46

A jeni bërë gati për natën e sotme të spektaklit Prime, të cilën nuk bën kurrsesi ta humbisni?

Ju pret një natë e gjatë me fokus mbi fundjavën e zjarrtë në shtëpi mes puthjeve të vazhdueshme të çiftit më të ri, Xhuli dhe Atdheu dhe debateve të forta të tyre, por edhe banorëve të tjerë.

Të papriturat e Prime, kush shkon në nominim bashkë me Mbresën, Atdheun dhe Blastën që u dënuan të premten e fundit për bisedat e tyre me kode?

Këto dhe shumë detaje të tjera, sonte duke filluar nga ora 21:00 në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit.