Speciale në Klan Kosova: Zgjedhje të reja, apo Qeveri pa proces zgjedhor?

Speciale në Klan Kosova: Zgjedhje të reja, apo Qeveri pa proces zgjedhor?

6 muaj më parë

Edhe edicioni i sontëm special në Klan Kosova do t’i kushtohet situatës së krijuar për rënies së Qeverisë.

Për të folur se si duhet gjendur fillimisht e edhe për të dalë nga kjo gjendje në studio të ftuar janë: Arbërie Nagavci nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Bedri Hamza nga PDK.

A janë zgjedhjet reja zgjidhja më e mirë dhe a do të mund të kemi në vend një Qeveri të re pa iu nënshtruar procesit zgjedhor do të shtjellohet më mysafirët në studio.

Ndërsa si po e menaxhon Prishtina situatën me Koronavirusin do të flasë Drejtori i Shëndetësisë, Bujar Gashi.

Ndiqeni këtë edicion special me fillim nga ora 22:00!