SPECIALE NË KLAN KOSOVA: TENTATIVA E KATËRT PËR DEMARKACIONIN - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

SPECIALE NË KLAN KOSOVA: TENTATIVA E KATËRT PËR DEMARKACIONIN

NULL NULL
20/03/2018

Seanca e Demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi do të transmetohet direkt në Klan Kosova me një edicion special raportimi duke filluar nga ora 16.00.

Pjesë e speciales për demarkacionin do të jenë dhe analistë të njohur të politikës në vend, të cilët do të debatojnë gjerë e gjatë procesin e sotëm ku dhe pritet që përfundimisht të bëhet ratifikimi i marrëveshjes së Demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi.