Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

SPECIALE NË KLAN KOSOVA: TENTATIVA E KATËRT PËR DEMARKACIONIN

NULL NULL
20.03.2018 15:50

Seanca e Demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi do të transmetohet direkt në Klan Kosova me një edicion special raportimi duke filluar nga ora 16.00.

Pjesë e speciales për demarkacionin do të jenë dhe analistë të njohur të politikës në vend, të cilët do të debatojnë gjerë e gjatë procesin e sotëm ku dhe pritet që përfundimisht të bëhet ratifikimi i marrëveshjes së Demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.