Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot zbulohen dy çerekfinalistët e parafundit në Ligën e Kampionëve

NULL NULL
14.03.2023 08:08
UEFA Champions League

Sot, do të zbulohen dy çerekfinalistët e parafundit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kryesore do të zhvillohet në mes Manchester Cityt dhe RB Leipzig, në “Etihad”, me fillim nga ora 21:00.

Takimi i parë është mbyllur me rezultat 1-1 dhe dy skuadrat do të tentojnë që të kalojnë në raundin tjetër.

Në përballjen tjetër, Interi i shkon Portos në “Estadio do Dragao”, me fillim nga ora 21:00.

Klubi italian ka epërsinë prej një goli nga ndeshja e parë dhe do të synojë që ta mbrojë këtë rezultat, për ta siguruar kalimin në çerekfinale. /Klankosova.tv.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme