Sot vazhdon konferenca përgatitore për Thaçin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot vazhdon konferenca përgatitore për Thaçin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin

NULL NULL
15.02.2023 09:13

Sot në Dhomat e Specializuara do të mbahet konferenca përgatitore për ish-presidentin Hashim Thaçi, ish-kryeparlamentarët Kadri Veseli e Jakup Krasniqi, si dhe ndaj ish-anëtarit të shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, Rexhep Selimi.

Konferenca është paraparë të fillojë në orën 09:30.

“Prokurori K. Thaçit dhe të tjerëve – konferencë përgatitore e prokurorit të specializuar”, thuhet në njoftimin e Gjykatës Speciale, njofton Klankosova.tv.