Sot varrosen babai dhe e bija që vdiqën në aksidentin në Kamenicë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot varrosen babai dhe e bija që vdiqën në aksidentin në Kamenicë

NULL NULL
26.02.2023 07:48
Aksident

Një aksident tragjik ka ndodhur në fshatin Hodonovc të Kamenicës, ku si pasojë e kanë humbur jetën dy persona, babë e bijë.

33-vjeçari A. E, vdiq në vendin e ngjarjes ndërkaq foshnja rreth njëvjeçare O.E ka vdekur në spital duke mos iu bërë ballë plagëve të marra.

Sot, më 26 shkurt atyre do t’iu jepet lamtumira e fundit.

Siç njoftojnë familjarët, ceremonia e varrimit do të bëhet në ora 15:00 në varrezat e qytetit të Gjilanit.

Java që lamë pas ka shënuar një numër të lartë të aksidenteve me fatalitet.

Si pasojë e këtyre aksidenteve vdiqën shtatë persona, njofton Klankosova.tv/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.