Sot tre ndeshje interesante në Superligë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot tre ndeshje interesante në Superligë

NULL NULL
09.04.2023 08:50
Topi, futboll

Tre ndeshje tejet interesante do të luhen sot në javën e 28-të të Superligës në futboll.

Ndeshja kryesore pritet të jetë në kryeqytet, ku Prishtina e pret Dukagjinin.

Loja tjetër, do të zhvillohet në Podujevë, ku Llapi do ta pres Drenicën.

Ndërkaq, e treta luhet mes Ferizajt dhe Gjilanit.

Të tri ndeshjet nisin nga ora 15:00/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.