Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot nis “Java e Bibliotekës në Kosovë”

NULL NULL
10.04.2018 08:29

Në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës “Pjetër Bogdani” sot do të hapet edicioni i 16-të i veprimtarisë kulturore të “Javës se Bibliotekës në Kosovë”.

Me këtë rast Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” organizon ceremoninë e hapjes me temën “Dita Kombëtare e Vetëdijesimit për Biblioteka në Kosovë”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.