Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mësohen finalistët e Kupës së Kosovës

NULL NULL
nga Jon Ajeti 19.04.2023 11:48

Gjatë ditës së mërkurë zhvillohen dy ndeshjet kthyese gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Gjilani e pret Llapin, me avantazh nga ndeshja e parë e luajtur në Podujevë që përfundoi me rezultat 1 me 2, kurse ballafaqimi tjetër është, Prishtina – Vushtrria, që luhet në “Fadil Vokrri” ku përparësi kanë kryeqytetasit shkaku i fitorës me rezultat 1 me 2, njofton KlanKosova.tv.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora ora 15:00 dhe transmetohen në platformën Artmotion.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme