Sot më freskët – maksimalja 26 gradë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot më freskët – maksimalja 26 gradë

NULL NULL
17/08/2019

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje graduale, duke regjistruar vlera mbi normalen. Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s.