Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mblidhet Qeveria, shqyrtohet projektligji për të burgosur në Danimarkë

NULL NULL
07.06.2023 08:20

Qeveria e Kosovës do të mblidhet sot në orën 11:00, me ç’rast do të shqyrtohen 21 pika të cilat janë në rend të ditës.

Ndër të tjera, do të shqyrtohet edhe Projektligji për Ratifkimin e Traktatit ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Mbretërisë së Danimarkës për shfrytëzimin e Institucionit Korrektues në Gjilan me qëllim të ekzekutimit të dënimeve daneze, njofton Klan Kosova.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.