Sot mblidhet qeveria - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mblidhet qeveria

NULL NULL
22.03.2023 08:33

Qeveria e Kosovës do të mbajë mbledhjen e radhës sot nga ora 10:00.

Kjo është bërë e ditur nga Zyra e Kryeministrit, transmeton Klankosova.tv.

Në njoftim, nuk është bërë e ditur agjenda e kësaj mbledhje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.