Sot mblidhet kuvendi, në rend dite pikat e papërfunduara nga seancat e kaluara - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mblidhet kuvendi, në rend dite pikat e papërfunduara nga seancat e kaluara

NULL NULL
22.03.2023 07:45
kuvendi i kosoves

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot seancë plenare, e cila do të nisë nga ora 12:00.

Në rend dite do të jenë pikat e papërfunduara nga seancat e kaluara, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, kryeministri i vendit, Albin Kurti, pritet që nesër të raportojë përpara deputetëve në lidhje me marrëveshjen e arritur në Ohër me Serbinë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS