Sot mblidhet kryesia e më pas kuvendi me seancë për të diskutuar pikat e para tre muajve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mblidhet kryesia e më pas kuvendi me seancë për të diskutuar pikat e para tre muajve

NULL NULL
03.05.2023 07:42
kuvendi i kosoves

Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet sot nga ora 10:30, e më pas do të ketë seancë nga ora 11:00.

Në seancën e sotme në rendë dite do të jenë pikat e papërfunduara që nga muaji shkurt, mars e prill, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS