Sot mbahet turneu i boksit "Pavarësia" - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mbahet turneu i boksit “Pavarësia”

NULL NULL
12.02.2023 07:28
BOKS

Me rastin e 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Federata e Boksit organizon turneun “Pavarësia”.

Në këtë turne marrin pjesë boksierë nga Kosova, Shqipëria, Zvicra dhe Maqedonia e Veriut.

Turneu fillon në ora 12:00 dhe mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve, njofton Klankosova.tv/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.