Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës

NULL NULL
10.05.2023 09:02
qeveria

Sot duke filluar nga ora 10:00 mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

Aty deputetët pritet të marrin disa vendime të rëndësishme dhe të shqyrtohen disa propozim-vendime.

Rendi i ditës përmban 13 pika diskutimi.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.